powiększ... powiększ... powiększ...
  powiększ... powiększ...
    powiększ...
WYCENA OKNA
Okno:
Szerokość (mm):
Wysokość (mm):
Kolor wewnętrzny:
Kolor zewnętrzny:
Rodzaj:


Montaż:
Uwagi:
E-mail:*
Telefon:

Drew dom Bielsko Biała - Mazańcowice

Okna PCV

Kolejnym asortymentem szeroko oferowanym w naszym katalogu produktów są okna PCV.

Okna PCV są z każdym rokiem utrzymują swoją wysoką popularność. Wybierane zarówno w mieszkaniach, jak i w domu oraz miejscach pracy. Jak każde jednak rozwiązanie, również i to ma pewne zalety oraz również wady.

Główna zaleta, dla której wybiera się okna PCV, to wysoka trwałość (mimo dość krótkiego czasu stosowania tej metody, są kraje, w których okna PCV służą swoim użytkownikom nawet 30 lat), odporność na czynniki zewnętrzne, wysoka ochrona przed wpływem grzybów, owadów. W przypadku wyboru dobrej jakości białych ram okiennych, jakie oferujemy w trakcie naszej pracy, uzyskuje się gwarancję zachowania koloru na lata.

Okna PCV są łatwe w zachowaniu w czystości, właściwie nie wymagają konserwacji (malowania). Mogą być dowolnie wyginane, dzięki temu istnieje możliwość uzyskania różnych kształtów ram okiennych. Materiał jest niepalny, PCV ma zdolności samowygaszające. Niektóre profile dostępne są w kilku kolorach. Istnieje możliwość ich wyboru przez klienta.

Okna PCV Plastimet i Komsta Bielsko-Biała

W swojej pracy wykorzystujemy systemy okienne tylko sprawdzonych, renomowanych firm. Przykładowo produkty Plastimet to dwa podstawowe rodzaje okien: system Elite oraz system Ryven, a wśród nich kilka konkretnych rozwiązań.

Przykładowy nowy system okien Plastimet Elite to 6-komorowy system profili okiennych o głębokości zabudowy na poziomie 80 mm, co zapewnia wysoką ochronę cieplną oraz akustyczną każdego wnętrza, w jakim zdecydujemy się go użyć. Producent dodatkowo daje możliwość zastosowania systemu oszklenia dwu lub trzyszybowego.

W oknach Plastimet zastosowano podwójny system uszczelek, mocowanych fabrycznie przeciwdziałających niekontrolowanej wymianie powietrza. Dodatkowe komory mają wzmocnienia stalowe pozwalają na montaż okien nawet o znacznych gabarytach. Kolejny atut to gładkie, odporne na działanie atmosferyczne powierzchnie, które są łatwe w czyszczeniu.

Okna PCV

Decydując się na okna PCV, warto jednak pamiętać o kilku ważnych aspektach. Należy zadbać o odpowiedni montaż (wybór ekipy montażowej), bo okna PCV są bardzo wrażliwe na wszelkie nieprawidłowe czynności w trakcie montażu. Ponadto nie ma możliwości naprawy okien już zamontowanych w ramie okiennej. Ramy okienne nie mogą być malowane, dlatego nie jest możliwa zmiana raz wybranego koloru. Inna, bardzo często obserwowana wada: to skraplanie pary wodnej wynikająca z wysokiej szczelności i zbyt małej wentylacji.

Okna PCV Plastimet, to również dostępny system Ryan, czyli okna PCV pięciokomorowe o głębokości zabudowy równej 70 mm.

Naszym Klientom oferujemy również doskonałej jakości okna PCV Komsta, z możliwością wyboru typu ram, jak również ich koloru oraz funkcjonalności. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się okna Gealan Comfort, które są propozycją sześciokomorową, o głębokości 74 mm. Okna PCV Gealan to produkt spełniający najnowsze wymagania oraz zapewniający skuteczną ochronę przed hałasem i włamywaczami. Ten rodzaj okien, wyróżnia się delikatnym prowadzeniem linii ram okiennych, ciekawymi konturami oraz bardzo przyjemnymi kolorami: okna dostępne są w kolorach standardowych oraz niestandardowych.

 
Drew Dom, 43-391 Mazańcowice/rej. Bielsko Biała, Mazańcowice 602, tel. 33 815 61 94
projekt: www.kwadrat.plhosting: www.telvinet.pl