powiększ... powiększ... powiększ...
  powiększ... powiększ...
    powiększ...
WYCENA OKNA
Okno:
Szerokość (mm):
Wysokość (mm):
Kolor wewnętrzny:
Kolor zewnętrzny:
Rodzaj:


Montaż:
Uwagi:
E-mail:*
Telefon:

Drew dom Bielsko Biała - Mazańcowice

Okna dachowe

Optymalne oświetlenie i kontakt ze światłem jest ważne w każdym pomieszczeniu. Także na poddaszu, dlatego w tym miejscu planuje się okna dachowe, które mogą być wybierane właściwie w każdej potrzebnej szerokości. Zanim podejmiemy decyzję o wyborze odpowiednich okien dachowych należy uwzględnić takie parametry, jak: odpowiednia wentylacja oraz dobra widoczność.

Okna dachowe FAKRO Bielsko-Biała

Niezmierne istotne w planowaniu miejsca na okna dachowe jest uwzględnienie wielkości poddasza oraz ilości okien. Warto pamiętać, że dwa mniejsze okna dają więcej światła niż jedno większe o tej samej powierzchni.

Okna dachowe

Na rynku jest co najmniej kilka rodzajów okien dachowych. Po pierwsze dostępne są okna obrotowe, których skrzydła mogą być obrócone w pionie i poziomie, dzięki czemu można bez trudu umyć okno, bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz (co jest szczególnie ważne w przypadku kilkupiętrowych budynków). Wśród okien obrotowych producenci zapewniają dwa rozwiązania okna dachowe z dolnym systemem otwierania lub górny system otwierania. Często stosuje się również podwójny system otwierania: czyli system uchylno-obrotowy, co jest polecane do zastosowania zwłaszcza w oknach o niskim kącie nasilenia: które mogą być otwierane od góry i uchylnie od dołu.

Poszczególne propozycje na rynku różnią się funkcją, sposobem otwierania, rozmiarem, parametrami wytrzymałościowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo okna dachowe Fakro. Są to propozycje najwyższej jakości wykonania, komfortowe i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu uzyskuje się propozycje o wysokiej trwałości, niezwykłej funkcjonalności i bardzo dobrych parametrach termoizolacyjnych. Drugą propozycją w naszej ofercie są okna Velux, które zapewniają światło, dobrą wentylację i komfort użytkowania.

 
Drew Dom, 43-391 Mazańcowice/rej. Bielsko Biała, Mazańcowice 602, tel. 33 815 61 94
projekt: www.kwadrat.plhosting: www.telvinet.pl