powiększ... powiększ... powiększ...
  powiększ... powiększ...
    powiększ...
WYCENA OKNA
Okno:
Szerokość (mm):
Wysokość (mm):
Kolor wewnętrzny:
Kolor zewnętrzny:
Rodzaj:






Montaż:
Uwagi:
E-mail:*
Telefon:

Drew dom Bielsko Biała - Mazańcowice

Okna drewniane

Kolejnym mocnym punktem naszej oferty są okna drewniane

Okna drewniane, jeszcze kilkanaście lat temu bardzo popularne, dzisiaj są muszą rywalizować w popularności z oknami PCV. Nadal jednak doceniane są ich liczne zalety. Przykładowo zwraca się uwagę na naturalny, ciepły i estetyczny materiał, który bardzo pozytywnie wpływa na aspekt dekoracyjny pomieszczenia. Niska rozszerzalność temperatury sprawia, że okna drewniane są praktyczne w użytkowaniu w różnych warunkach pogodowych. Okna drewniane zapewniają również dobrą izolację cieplną. Mają też dużą wytrzymałość i niezwykłą trwałość. Plusem jest również możliwość naprawy już zainstalowanych okien, co w przypadku okien PCV nie jest już możliwe. Kolejna cecha to możliwość pokrywania ram okiennych farbą i tym sposobem łatwe zmienianie ich koloru.

Okna drewniane

W zakresie konserwacji, okna drewniane rekomenduje się malować co pewien okres czasu (np. kilka lat), zwłaszcza od strony nasłonecznionej. Należy zwrócić także większą uwagę na zabezpieczenie okien w trakcie transportu z uwagi na większe ryzyko ich uszkodzeń..

W naszej ofercie znajdują się okna drewniane trzech marek: Natura, Ortis oraz Stolbud Włoszczowa.
Okna drewniane Natura to specjalnie wyselekcjonowany materiał drzewny najlepszego gatunku, zaokrąglone, miękkie krawędzie produktów. Ponadto producent zwraca uwagę na praktycznie nieograniczoną możliwość kształtowania ram. Inna zaleta, na jaką zwraca się uwagę, to najważniejszy stopień zaawansowania technologicznego oraz doskonały system montażowy. Producent zastosował również transparentny lakier, który pozwala zachować głębie koloru oraz naturalne piękno drewna.

Podobnie dowolnego kształtu, wymiaru i koloru okna może dla Państwa zagwarantować marka Ortis. Są to okna drewniane wykonane w technologii klejenia warstwowego, impregowania oraz malowania farbami zapewniającymi ochronę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.
Kolejny punkt naszej oferty to również okna drewniane Stolbud, które wykonywane są z należytą starannością z naturalnego drewna: sosny, dębu, meranti.

Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty!

 
Drew Dom, 43-391 Mazańcowice/rej. Bielsko Biała, Mazańcowice 602, tel. 33 815 61 94
projekt: www.kwadrat.plhosting: www.telvinet.pl