powiększ... powiększ... powiększ...
  powiększ... powiększ...
    powiększ...
WYCENA OKNA
Okno:
Szerokość (mm):
Wysokość (mm):
Kolor wewnętrzny:
Kolor zewnętrzny:
Rodzaj:


Montaż:
Uwagi:
E-mail:*
Telefon:

Drew dom Bielsko Biała - Mazańcowice

Drzwi zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe,
drzwi do bloku

Oferujemy Państwu szeroki asortyment drzwi zewnętrznych, także w wersjach antywłamaniowych

Wybór drzwi zewnętrznych to dzisiaj bardzo ważna z wielu względów decyzja. Nie tylko dlatego, że drzwi to dzisiaj jeden z głównych elementów, na które zwracamy uwagę po wejściu do domu, ale również dlatego, że dobrze wybrane powinny nam służyć przez wiele lat.

Drzwi zewnętrzne mogą być wybierane z szerokiego wyboru: wzorów, materiałów oraz barw. Wiele osób w tej kategorii decyduje się na drzwi antywłamaniowe, które dodatkowo pozwalają uchronić dom przed ryzykiem kradzieży.

Drzwi zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, drzwi do bloku Bielsko

Drzwi zewnętrze to zarówno drzwi prowadzące do mieszkania, jak również drzwi do bloku,frontowe oraz od tyłu domu. Każde drzwi mogą funkcjonować z kilkoma dodatkami. I tutaj najczęściej dobierane sąprogi, uszczelki, klamki oraz elementy dodatkowe okuć.

drzwi antywłamaniowe do bloku

Zanim wybierzemy konkretne drzwi warto ustalić, jaki ma być ich kierunek, jak również sposób ich otwierania. Warto również rozważyć, czy lepsze będą drzwi przeszklone czy może drzwi drewniane.

W naszej ofercie znajdują się drzwi wejściowe takich marek jak Parmax, Porta Drzwi, Agmar, Derpal, Natura, Gerda, Door-Pol, Stolbud.
Proponujemy równiez tzw. drzwi antywłamaniowe o wyższych standardach w zakresie zabezpieczeń. Wiele z oferowanych drzwi zewnętrznych doskonale sprawdzi się także jako drzwi do bloku.
Poznaj naszą szeroką ofertę oraz mnogość wzorów dopasowanych do różnych oczekiwań oraz możliwości.

 
Drew Dom, 43-391 Mazańcowice/rej. Bielsko Biała, Mazańcowice 602, tel. 33 815 61 94
projekt: www.kwadrat.plhosting: www.telvinet.pl